Кстати, о птичках

Основні критерії щодо вибору пральної машини

Вам може помилково здатися, що вибирати холодильник чи телевізор набагато складніше, але це не так. Пральні машини сьогодні представлені у такому розмаїтті на ринку побутової техніки, що вибрати потрібний варіант досить складно.

Ми рекомендуємо керуватися низкою важливих параметрів, які дозволять швидко підібрати варіант безпосередньо під ваші вимоги. Для цього ми підготували статтю про пралки, яка спростить ваш вибір та дозволить вкласти кошти у справді якісний побутовий прилад.

Типи пралок

Перш ніж купити пральну машину, слід визначитися з типом пристрою, який вам підійде. Для квартири і будинку у місті краще купувати автоматичний пристрій. Якщо у вас заміський будинок і є проблеми з водопостачанням — обирайте напівавтомат. 

 • Напівавтоматичні

Пральна машина напівавтомат досі зустрічається у побуті. Пристрій вимагає більшої участі людини, ніж варіант автомат. Так після прання білизну потрібно помістити в окремий бак з центрифугою, щоб пристрій зробив віджимання. Такий варіант машини набагато дешевше і компактний, ніж пристрої автомат.

 • Автоматичні

Такий тип пристрою передбачає мінімальну участь людини у процесі. Пральна машина обов’язково повинна бути підключена до водопроводу. Якщо є проблеми зі стабільним водопостачанням, можна придбати пральну машину автомат зі спеціальним баком. У свою чергу автоматичні пристрої можуть бути:

 • Класичного типу — така пральна машина працює за простою та стандартною схемою: ви завантажуєте білизну та вибираєте програму прання. Решту агрегат робить сам;

 • З розширеним функціоналом — до такого сегменту відносяться пристрої, які самостійно вміють визначати тип тканини, підібрати потрібні налаштування прання: час, температура, віджимання тощо.

 • Функціональні особливості

  Щоб вибрати пральну машину вертикальну, необхідно вирішити, який вам потрібен функціонал. Сьогодні така техніка може мати низку важливих опцій:

  • Турбота про шкіру — гігієнічне прання ефективно видаляє миючий засіб за рахунок кількох циклів полоскання. Така стіралка з сушкою підходить алергікам, а також тим, хто має маленьких дітей;

  • Відстрочення закінчення прання — функція дає можливість запускати прання в будь-який зручний для вас час. Багато хто робить це вночі, коли вартість електрики нижча за денний тариф;

  • Дозавантаження – вам не треба чекати 2-3 хвилини для розблокування. За допомогою натискання “Стоп” ви одразу можете покласти всередину забуті речі;

  • Очищення барабана – дана програма забезпечує кристальну чистоту агрегату;

  • Барабан із технологією Snowflake — унікальний барабан із рельєфним малюнком сніжинки дозволяє дбайливо прати делікатні тканини. Таку особливість пральної машини з сушкою оцінять любителі гарного одягу, що потребує дбайливого догляду;

  • Піднято ручку — дана опція дає можливість завантажувати машину не нагинаючись;

  • Великий дисплей – дозволяє комфортно контролювати всі параметри пристрою.

  Щоб не переплачувати за зайві функції та підібрати потрібні – одразу визначтеся, що вам необхідно.

  Що таке класи прання, віджиму та енергоспоживання

  Основну класифікацію стіральних машин з сушкою було створено ще в 1995 році. Відповідно до європейської системи оцінювання, енергоефективність, віджим і прання позначаються латинськими літерами від А до G.

  Кожен клас визначає результат у порівнянні з еталоном. Саме за такою логікою здійснюється класифікація пристроїв. Найбільш економічними зарекомендували себе моделі класу А, А+, А++, А+++. 

  Як не помилитись з розміром

  Габарити портативної пральної машини — один із головних критеріїв при виборі пристрою. Спробуємо розібратися, які повинні бути розміри, щоб агрегат відмінно вписався в інтер’єр.

  Обов’язково слід врахувати розміри приміщення, де планується встановлення та кількість людей, які користуватимуться пристроєм. Від цього залежить обсяг завантаження та відповідно габарити моделі. Сьогодні на ринку представлені такі варіанти:

  • Пральні машини вузькі — такі пристрої мають стандартну висоту, глибина в межах 35-40 см. Ці компактні моделі легко можна встановити під раковину або на невеликій кухні. Такі габарити ідеально підходять, якщо пристроєм користуватимуться 1-2 особи;

  • Компактна – відмінний варіант для сім’ї з 3-5 людей. Глибина таких пристроїв у районі 55-60 см, бувають звичайно і варіанти з нестандартною шириною — 46-57 см. Така вмонтована пральна машина відмінно підходить для невеликої кухні, чи побутового приміщення;

  • Повнорозмірна – відмінний варіант, якщо у вас є багато вільного місця для установки агрегату. Глибина великогабаритних моделей може досягати 60 см і прати одразу 7 кг і більше.

  Як вибирати пральну машину?

  Якщо ви наважилися купити такий пристрій, не орієнтуйтесь тільки на пральної машини ціну, є цілий ряд важливих параметрів, які представлені вище. Рекомендуємо також звернути особливу увагу на:

 • Тип двигуна – це основа пристрою. Від його вибору залежить якість прання, зручність та кількість споживання електроенергії;

 • Максимальний показник завантаження — врахуйте кількість людей, які планують користуватись агрегатом;

 • Додаткові функції — значно спрощують процес прання та догляду за пристроєм. Слід одразу зібрати список потрібних функцій;

 • Програми прання — вибирайте з урахуванням особливостей тканин, які ви носите.

 • Ми перерахували основні моменти, на які варто звернути увагу.

  Источник: Лифтер

  Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

  И еще туда же!

  Жители Киевского района проведут четверг без водоснабжения

  Observan

  На Морвокзале гостья из Закарпатья ограбила киевлянку (фото)

  Observan

  Массовое отравление в Авангарде: около 30 человек попали в больницу, поев шаурму

  Observan