Одесские штучки

Адміністрація Промтоварного ринку «7 кілометр» просить не нехтувати правилами протипожежної безпеки

Шановні підприємці та відвідувачі Промтоварного ринку «7 кілометр»!

В Одесі та області відзначається висока температура повітря із прогнозом подальшого збільшення, зберігається високий рівень пожежної небезпеки.

Адміністрація Промтоварного ринку нагадує про необхідність дотримуватись правил особистої та протипожежної безпеки на ринку та за його межами.

Відвідувачам ринку настійно рекомендується під час паркування на стоянках не залишати в автомобілях дітей та тварин. Крім того, рекомендуємо під час відвідування ринку запастися питною водою та обов’язково – головними уборами.

У разі погіршення самопочуття, прохання негайно звертатися до одного з медичних пунктів ринку, де вам нададуть професійну допомогу.

Телефони:

Виклик пожежної охорони на території ринку: (048) 797-00-01

Виклик швидкої на території ринку: (048) 797-00-97

Також звертаємо увагу підприємців, які працюють на ринку, на неухильне дотримання правил пожежної безпеки.

На кожному торговому чи складському об’єкті обов’язково повинні знаходитися вогнегасник та первинні засоби пожежогасіння. На ринку заборонено захаращувати пожежні проїзди. У контейнерів, магазинів, павільйонів, складів заборонено курити, а також користуватися відкритим вогнем, свічками, саморобними електроприладами, залишати без нагляду увімкнену техніку. По завершенні роботи ринку, не забувайте обов’язково відключати електроприлади та ілюмінацію від електромережі, перевіряти приміщення перед його закриттям.

Будьте уважні!

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области ограбили ребенка

Observan

В Одессе открывается фотовыставка и медиа-клуб

Observan

В Одесі крадія спіймали на гарячому

Observan