Одесские штучки

Дислокація флоту росії 20-21 липня (ВІДЕО)

Станом на ранок 21 липня у Чорному морі знаходяться 3 кораблі з ракетами калібр у складі оперативного з'єднання чорноморського флоту росії. Це фрегат "Адмирал Эccен" біля південного берегу Криму, корвет "Грайворон" трохи південніше Севастополя та корвет "Інгушетія" трохи західніше Севастополя. Вони загрожують Одесі та іншим містам України ракетними обстрілами.

Окрім них, у морі також перебувають один з патрульних корветів проекту 22160 та інші невеликі кораблі та катери, які не мають ударних функцій.

Три великих десантних кораблі проекту 775 займаються логістичними рейсами між Севастополем, Азовським морем та Новоросійськом.

А тепер — найцікавіше. Оперативний аналіз OSINT дислокації чорноморського флоту у його базах станом на 20 липня за даними аналізу супутникових знімків. По черзі — кадри з загальною диспозицією у Чорному морі, Азовському морі і Керченській протоці. Потім послідовно — Севастополь, Новоросійськ, бухта Донузлав, окупований Маріуполь та порт Азов.

Безпосередньо у Севастополі стоять фрегат "Адмирал Макаров", а також два старі фрегати — сторожові кораблі проекту 1135 "Ладный" та "Пытливый", ракетний корвет типу "Буян-М", патрульний корвет проекту 22160, 4 десантних кораблі проекту 775, а також підводний човен "Ростов-на-Дону". Ще один підводний човен "Алроса" знову на ремонті. 

У Новоросійську стоять 3 підводні човни "Колпино", "Старый Оскол" та "Великий Новгород", патрульний корвет проекту 22160, новий десантний корабель "Петр Моргунов", більш старі десантні кораблі проектів 775 "Королев", "Цезарь Куников", "Минск", "Ямал", "Оленегорский горняк".

У бухті Донузлав слід зазначити наявність невеликого швидкісного десантного корабля "Атаман Платов" типу "Дюгонь".

Керченську протоку патрулюють досить старі малі протичовнові кораблі (корвети) проекту 1124.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Зеленского на пути к участку встретила активистка Femen

Observan

Одесские полицейские просят помощи в опознании пожилой женщины потерявшей память

Observan

В Измаиле два автомобиля после столкновения снесло на автозаправку

Observan