Одесские штучки

Для обстрілу Одеси та інших українських міст росіяни збільшили число кораблів (ВІДЕО)

У Чорному морі росіяни до ночі 22 жовтня збільшили загальний склад свого оперативного з'єднання чорноморського флоту до 10 бойових одиниць. Серед них було аж три надводних кораблі з ракетами "Калібр", загальний залп до 24 ракет. Саме ці кораблі взяли участь у ракетному обстрілі, з двох із них випустили 16 ракет. З цієї кількості 5 ракет було збито, в тому числі 4 над Одеською областю, ще 2 ракети влучили в об'єкт енергетичної інфраструктури біля Одеси.

Згодом, з урахуванням випущених вранці 16 "Калібрів" зазначимо, що вдень 22 жовтня загроза з моря була від одного корабля з 8 ракетами.

А ті два кораблі, що відстрілялися, скоріш за все, вже у першій половині дня 22 жовтня зайшли до Севастополя. Їх могли або замінити інші кораблі, в тому числі підводні човни з Новоросійська, або вони ж могли вже надвечір знову вийти в море після перезарядки ракет.

Власне, так і вийшло. Станом на 15 годину дня 22 жовтня росіяни збільшили загальний склад свого оперативного з'єднання до 14 одиниць, в тому числі 5 ракетних кораблів. Серед них — 3 надводні кораблі та два підводні човни, які вийшли з Новоросійську. Загальний можливий їх залп — до 32 ракет "Калібр".

На відео — огляд оперативної інформацїї за 22 жовтня, в тому числі ситуації у морі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Отключение воды в трех районах Одессы: в школах сократят уроки

Observan

Под Одессой защищают от болезней робота

Observan

ЦИК упростила процесс смены места голосования

Observan