Одесские штучки

Для залізничних перевезень зерна відкрили прикордонний перехід у Раві-Руській

Через прикордонний перехід із Польщею Рава-Руська — Верхрата дозволено передачу залізничних вагонів із вантажем зернових та скасовано ветеринарний контроль для транзитних зернових вантажів. Про це повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов.

"Польською стороною прийнято рішення тимчасово не здійснювати ветеринарний контроль кормів рослинного походження (в тому числі фуражні зернові) при транзиті через територію Польщі до третіх країн. (…) Це означає, що такі вантажі можуть ввозитися до Польщі через будь-які пункти пропуску ,як залізничні, так і наземні. При ввезенні зазначені вантажі підлягатимуть лише митному, прикордонному контролю”, — написав Ткачов у Facebook.

Спрощений режим почав діяти з 31 травня 2022 року.

"Таким чином, через прикордонний перехід Рава-Руська — Верхрата дозволяється передача вагонів із зерновими вантажами. Плюс один залізничний прикордонний перехід для зерна”, — поінформував заступник директора департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці».

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе мошенница выманила у пожилой женщины крупную сумму денег

Observan

В Килийском районе похоронили погибшую при пожаре в Одессе студентку

Observan

В Одесских школах не хватает мест: приходится вводить вторую смену

Observan