Одесские штучки

До портів Одеської області прямують відразу 6 балкерів за зерном (ВІДЕО)

Відразу 6 балкерів у Туреччині 15 серпня проходять інспекцію перед тим, як йти до портів Одеської області, скоріше за все — до порту Чорноморськ.

Зокрема, ще 14 серпня два балкери —  "MV Kafkam Etler" та "MV Zelek Star" вже пройшли інспекцію, після чого пройшли Босфор і станом на середину дня 15 серпня вже прямують Чорним морем. 

Ще чотири судна — "MV Great Arsenal", "MV Zumrut Ana", "MV Ocean S", "MV Kubrosliy" повинні пройти інспекцію протягом дня 15 серпня.

Технічні можливості портів Одеса, Чорноморськ та Південний дозволяють обробляти сумарно до 80 суден-зерновозів на місяць із загальною потужністю у 3,7 млн. тон на місяць.  Станом на 14 серпня з наших портів вийшло вже 16 суден, в тому числі і декілька з тих, які вже зараз прийшли порожніми під завантаження до Чорноморська та Південного. За словами президента України Володимира Зеленського, вже вивезено більш як півмільйона тон зерна та іншої аграрної продукції. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Нардеп Артем Дмитрук и его помощники сорвали заседание земельной комиссии

Observan

Ведущая одного из одесских телеканалов заявила, что ВИЧ не существует

Observan

Володимир Галантернік не є підозрюваним, не переховується та не ухиляється: рішення ВАКС щодо надання дозволу на спеціальне досудове розслідування є необ’єктивним та упередженим, — адвокат

Observan