Одесские штучки

Флот росії не зміг провести парад у Севастополі (ФОТО, ВІДЕО)

31 липня на росії відзначали день військово-морського флоту, який там призначено на останню неділю липня. З цього приводу у двох базах чорноморського флоту країни-агресора — окупованому Севастополі та Новоросійську повинні були відбутися військово-морські паради.

Але парад у Севастополі так і не відбувся, незважаючи на ретельну підготовку та репетиції. Вранці 31 липня парадний стрій кораблів знявся з якорів та у повному складі вийшов у море. Справа у тому, що саме вранці 31 липня будівлю штабу чф рф атакував безпілотник, через що всі святкові заходи було скасовано. Під час цього вимушеного перебування у морі російський флот сформував на невеликий час найбільше за останні півтора місяці оперативне з'єднання.

На фото ми бачимо, як піднімає якір та виходить у море фрегат "Адмирал Эссен", а також один з десантних кораблів проекту 775. Також у Севастополі залишається старий сторожовий корабель проекту 1135 "Ладный". 

Однак у Новоросійську росіяни все-ж таки змогли провести парад. Заради цього вони навіть відновили на бортах кораблів їх тактичні номери. Тут це можна пояснити тим, що угруповання російського флоту у Новоросійску складене з кораблів, які не беруть безпосередньої участі у бойових діях. У колону вишикувалися підводний човен "Колпино", щойно введений до складу флоту патрульний корвет проекту 22160 "Сергей Котов", десантні кораблі "Оленегорский горняк" проект 775 та "Петр Моргунов" проекту 11711, патрульний корабель фсб рф "Усть-Лабинск".

Відео: дії чорноморського флоту росії на 5 серпня, вихід в море з Одеси та Чорноморська торгівельних суден.

Відео: вихід у море фрегата "Адмирал Эссен" з Севастополя та вихід у море з Одеси першого за час війни торгівельного судна.
;

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Отец и двухлетняя дочь из Измаила попали в реанимацию после жуткого ДТП на въезде в Татарбунары

Observan

В Николаеве снова слышны взрывы

Observan

Руководство Одесской железной дороги завершило весенний осмотр инфраструктуры

Observan