Одесские штучки

Флот росії завдав ракетного удару по українським містам (ВІДЕО)

Після 15-ї години дня 13 жовтня майже по всій території України оголосили повітряну тривогу. У різноманітних телеграм-каналах повідомлялося про те, що над тим чи іншим регіоном пролітали ракети — загальним курсом від морського узбережжя Одеської та Миколаївської областей до західних областей.

Частина ракет була збита ППО — всього знищили 4 ракети. З цього одну ракету збили над Одеською областю, ще одну над Львівською.

На жаль, є два влучення в об'єкти інфраструктури у Львівській області. 

Таким чином, ракетний удар був завданий з моря російським чорноморським флотом.

Станом на ранок 13 жовтня оперативне з'єднання російського флоту патрулювало у складі 12 бойових одиниць біля берегів окупованого Криму, за межами дальності українських протикорабельних ракет. "Нептун" і "Гарпун". З цієї кількості є два надводні ракетні кораблі з загальним залпом до 16 ракет "Калібр" та три великі десантні кораблі. Так само було і вдень, за повідомленням оперативного командування "Південь" — у морі були ті ж самі 2 ракетні кораблі, 3 десантні та 7 менших і допоміжних кораблів та катерів.

У відеосюжеті — аналіз оперативної інформації про ситуацію на морі, в Одеській області та на фронтах, а також на Кримському мосту 13 жовтня.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одеській області мешкають незвичайні птахи

Observan

Реконструкция Мясоедовской: трамвайное полотно отремонтируют по современным чешским технологиям (видео)

Observan

В Одесской области начинается сезон тишины

Observan