Одесские штучки

Флот росії зосереджується у Севастополі та Новоросійську

За даними командування ВМС України, 15 липня у Чорному морі у складі російського оперативного з'єднання чорноморського флоту залишаються три надводні кораблі з крилатими ракетами "Калібр" (загалом до 24 ракет). Два підводні човни, які ми фіксували вчора, після ракетного обстрілу з них Вінниці, відійшли назад до своєї бази у Севастополі.

Також у морі залишаються два-три десантних кораблі. Загрози висадки десанту з них немає, вони лише виконують блокадні дії на великій відстані від українського узбережжя.

Напередодні командувач ЗСУ генерал Валерій Залужний ще раз нагадав, що російські кораблі будуть негайно знищені протикорабельними ракетами при першій ж спробі наблизитися для прямої атаки узбережжя Одеської області. 

Також досить великі сили російського флоту зосереджені у Новоросійську, якнайдалі від операційної зони бойових дій.

Це один новий десантний корабель "Петр Моргунов", три більш старі десантні кораблі проекту 775, два малих протичовнових кораблі проекту 1124 (корвети), один новий патрульний корвет проекту 22160, один з підводних човнів, а також різні допоміжні судна. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жительница Одесской области избила чиновницу

Observan

На трассе «Одесса-Киев» обнаружили сбитого насмерть мужчину

Observan

На крупнейшем в Украине одесском рынке откроется новая торговая площадка

Observan