Одесские штучки

Як йде наступ ЗСУ у Херсонській області (ВІДЕО)

Контрнаступ Збройних Сил України в Херсонській області продовжується. Хоча протягом учорашнього дня (5 жовтня) воно дещо сповільнилося, є нові звільнені населені пункти.

Про це повідомив у вечірньому зверненні від 5 жовтня Президент України Володимир Зеленський. За його словами, деоккуповані Нововоскресенське, Новогригорівка та Петропавлівка. Села зачищені, у них відновлено українські органи влади. Починаючи з 2-го жовтня, ВСУ суттєво просунулися з півночі області у напрямку Нової Каховки. Було звільнено Любимівку, Біляївку, Золоту Балку, Велику Олександрівку та Малу Олександрівку, Давидів Брід, інші населені пункти.

Фактично самі росіяни повідомляють про свій повний розгром. Їх фронт тут просто рухнув, а самі окупанти тепер ставлять для сее задачу просто утриматися по лінії від Херсона до Каховської ГЕС. Та це малоймовірно в умовах блокади всього угруповання російських військ на правому березі Дніпра. Чекаємо прапор України над Херсоном.

На відео — динаміка подій на фронтах на карті з головною увагою на південному фронті у Херсонській області та східному фронті з основними подіями у Харківській та Луганській областях у період з 1 вересня по 6 жовтня — під час наступу ЗСУ.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Міфологічний бестіарій України: Хто такий Щезник

Observan

На Черемушках во время тушения пожара спасли мужчину

Observan

В Одесской области стартовал проект по восстановлению природных ландшафтов

Observan