Одесские штучки

Як в Одесі працює електротранспорт на початку тижня (ВІДЕО)

Сьогодні, у понеділок 27 червня, в Одесі на лініях, за даними системи GPS-моніторингу громадського транспорту перевозять пасажирів 138 одиниць міського електротранспорту — 86 трамваїв та 52 тролейбуси. За офіційними даними, опублікованими в Одеській мерії, це 145 одиниць — 89 трамваїв та 56 тролейбусів. 

Більше всього трамваїв працює на маршрутах №3 (14 вагонів), №7 (17 вагонів), №10 (10 вагонів).

Більше всього тролейбусів працює сьогодні на маршрутах №7 (12 машин), №8 (11 машин), №9 (10 машин). 

Нагадаємо, в Одесі з 15 червня відновили рух маршрутів трамваю №3 та №12 по їх традиційним трасам у центрі міста — по всій довжині вулиці Преображенської. Раніше, з 11 червня 2022 р. в Одесі було відновлено повністю рух трамваю №10 з житлового масиву "Черьомушки" до центру міста. З 1 червня відновлено рух по маршрутам №5 в Аркадію та №28 до парку Шевченка. Також з 2 червня відновили роботу маршруту №17 по лінії на Великий Фонтан до 11-ї станції. 

Скоріш за все, найближчим часом може бути запущений трамвайний маршрут від жилмасиву Котовського до центру міста — у вигляді, наприклад, продовження маршруту №7 до Старосінної площі. А маршрут №3 тоді може бути знову направлений у центральній частині Одеси до вул. Пастера по вул. Старопортофранківській.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Сироте из Одесской области подарили квартиру

Observan

В Одессе и области действует штормовое предупреждение

Observan

В Одессе троллейбус угодил в капкан

Observan