Одесские штучки

Як вибрати кулон до ланцюжка

Здається, що може бути простіше: вибираємо однакові метали, схожий дизайн і колірну палітру. Головне, аби кулон вільно протягався крізь вушко на ланцюжок. Виявляється, перш ніж купити срібний кулон, варто врахувати кілька нюансів. Вони дозволять створити гармонійну пару, котра доповнить будь-який образ.

Кулони й ланцюжки: актуальні комбінації

Звичайно, на ювелірних полицях представлені колекції прикрас, котрі завжди залишаються актуальними. Та хто не хоче виглядати стильно, носячи наймодніший кулон?

Кулон — різновид підвіски. Головна відмінність полягає в тому, що кулон завжди виступає центральним компонентом образу. Підвісок може бути кілька. Подібно намистинам на популярних браслетах Pandora. Саме тому вони відрізняються розміром і дизайном. Підвіска зазвичай мініатюрна. Кулон може бути великим і помітним, виконаним з суцільного дорогоцінного каменю або мінералу. Найактуальнішими моделями кулонів зараз вважається:

 • Натуральні й синтетичні кристали. Чим помітніший камінь, тим краще. Працює як кільце-солітер.
 • Золото. Ще кілька років тому в топі знаходилося біле золото. Осінній сезон повернув п’єдестал класичному відтінку золотих прикрас.
 • Масивність. Таку моду започаткували Simone Rocha. В тренді — кулон з кількома рухомими декоративними компонентами. Наприклад, сердечком й ініціалами. При цьому стандартний кулон, як у культовому серіалі «Секс і місто», канув в лету.
 • Як підібрати кулон до ланцюжка

  Зазвичай стилісти радять робити навпаки: вибирати кулон, а тоді ланцюжок. Якщо захотілося оновити звичний аксесуар, то:

 • Врахуйте колірну палітру. Вона повинна простежуватися не лише в інкрустації, але й металах. Краще комбінувати золото з відповідним металом. Така ж ситуація зі сріблом. Виняток — коли шукаєте кулон для багатошарової ювелірної композиції. Прозорі камінці матимуть гарний вигляд з будь-яким металом. Насичений смарагд повністю розкривається в компанії теплих відтінків золота.
 • Проба. В ідеалі — проба повинна бути такою ж. Хоча це не настільки принциповий момент.
 • Родіювання. Звертайте увагу на прикраси, які пройшли процес родіювання. Він захищає кулон від швидкого потемніння, втрати блиску й кольору. Це важливо, адже кулон тісно контактує зі шкірою і її виділеннями.
 • Якщо купуєте кулон на подарунок, краще відмовитися від символізму й релігійної тематики. Пам’ятайте, що кулон повинен бути вдвічі легшим, ніж ланцюжок. Так він не деформується.

  Источник: Волнорез

  Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

  И еще туда же!

  В Одессе взялись за благоустройство сквера «История футбола»

  Observan

  На фестивале Home Me Fest 36 спасенных собачек обрели любящих хозяев

  Observan

  За неделю в Одессе оштрафовали почти сотню водителей за вождение в нетрезвом виде

  Observan