Одесские штучки

Які будуть наслідки для окупантів після підриву Каховської ГЕС (ВІДЕО)

Як розповів секретар РНБО України Олексій Данилов, у разі підриву Каховської греблі, незаконно анексований Крим залишиться без води мінімум на 10 років

Секретар РНБО пояснив, якщо Росія наважиться підірвати дамбу, анексований нею півострів на роки залишиться без води. Але, за його словами, у такому разі виникає питання, навіщо взагалі Росії потрібен Крим.

"Поживемо-побачимо, а якщо підірвуть, то ідея з водопостачанням у Криму пропаде років на 10-15, а може, і назавжди. Тоді постає питання, навіщо їм Крим, якщо вони збираються залишити його без води", — сказав Олексій Данилов. 

Що відбувається у Херсоні — у нашому відео.

При цьому продовжується видимий відступ російських військових частин з Херсону, що підтверджує оперативне командування "Південь" Міноборони, яке безпосередньо керує Силами Оборони у Херсонській області. Одночасно керівник головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов впевнений, що видиме нами переміщення військ з Херсону — це лише операція для прикиття передислокації додаткових частин до Херсон з метою ефективної оборони від ЗСУ. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесский прокурор предстанет перед судом за махинации с квартирами

Observan

Специалист рассказал о том, что мешает в Одесской области нормальному судоходству по Дунаю

Observan

Одесские врачи борются за жизнь пострадавшего при падении из окна мужчины

Observan