Одесские штучки

Мешканців Одеської області лякають фейком

8 серпня ряд анонімних телеграм-каналів розповсюдив фейкову інформацію про те, що, начебто, мешканців Одеської області терміново евакуюють через російський наступ. Нібито, таку вказівку дали місцевим органам влади. 

Все це фейк, який спростували у Одеській військовій адміністрації.

По-перше, Одеській області реально може загрожувати лише спорадичний російський ракетний обстріл. Ніякого наступу у бік Одеської області не може бути, скоріше — навпаки, росіяни під Херсоном через пошкодження мостів через Дніпро опинилися у оперативному оточенні.

По-друге, ніякої прямої атаки з моря також не може бути, оскільки північно-західна частина Чорного моря контролюється українськими протикорабельними ракетами і російські кораблі не наважуються відходити хоча б на 10-20 кілометрів від берегів Криму.

Скоріш за все, мова йде про інформаційно-психологічну спецоперацію, яка спрямована на посів паніки серед одеситів та відволікання уваги від дійсного становища на фронті біля Херсону, де росіяни зараз у скрутному становищі.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесская художница рисует удивительные картины на винтажных домотканых коврах

Observan

В Украине увеличили минимальный размер алиментов

Observan

ДТП с пострадавшими произошло в Суворовском районе Одессы

Observan