Одесские штучки

Мінекономіки оприлюднило умови, за яких ФОПи у «червоних» зонах зможуть отримати допомогу

30 березня Верховна рада ухвалила законопроєкт, згідно з яким ФОПи, які працюють у «червоних» зонах зможуть отримати 8 000 грн одноразової допомоги. Виплати можна буде отримати через портал «Дія». Про це повідомили на сайті Мінекономіки.

«Під час зимового локдауну така програма підтримки бізнесу та населення продемонструвала свою успішність. Понад 470 000 ФОПів та найманих працівників отримали виплати. Сума виплачених компенсацій у близько 4 млрд гривень дозволила зберегти тисячі  робочих місць та допомогти людям у нормальному форматі пережити посилення карантинних обмежень», – прокоментував міністр економіки Ігор Петрашко.

Допомогу гарантовано отримають ФОПи, якщо:

до їх основного КВЕДу, вжито карантинних заходів

зареєстровані понад 3 місяці

сплатили ЄСВ не менш як за 6 місяців у 2020 році

не є одночасно найманим працівником

За словами Петрашка, окрім державної допомоги, підприємці додатково отримають кошти з місцевих бюджетів. Їх розмір місцева влада визначатиме самостійно. Заяву на виплату допомоги потрібно подати протягом 30 днів після запровадження в регіоні «червоної» зони — до 22 квітня.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесса подтвердила высокий кредитный рейтинг

Observan

Пикник на природе: одесситов просят отдыхать красиво

Observan

В Одессе обсудили дополнительные карантинные меры

Observan