Одесские штучки

Морську блокаду на півдні Одеської області по Дунаю прорвали (ВІДЕО)

Після того, як було звільнено острів Зміїний — з'явилася можливість відкрити для судноплавства українську частину гирла Дунаю через канал "Бистре" на півдні Одеської області. Буквально 9 липня там вже пройшли два каравани з баржами з моря до порту Кілія, про що повідомили у Адміністрації морських портів України.

Це найдальша точка судноплавства від Криму, куди росіяни не можуть поцілити береговими ракетами "Онікс", а від російських кораблів та авіаціх тут можна прикрити все нашими протикорабельними та зенітними ракетами.

Використання гирла "Бистре" дає можливість цілодобового судноплавства в обидві сторони по Дунаю на відміну від румунського Сулинського гирла, рух суден по якому можливий лише у світлий час і лише в одну сторону.

Також це дає змогу задіяти невеликий порт Кілія та ще один порт Усть-Дунайськ. Кілія не має залізничного сполучення, тому вона має значення суто для південної частини Одеської області як локальний порт. А Усть-Дунайськ разом з Вилково — це порт для перевантаження з річкових барж на морські судна. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Некоторые жители Одесской области проведут полдня без воды

Observan

Более половины одесских школне оборудованы системой противопожарной безопасности

Observan

«То, что вам плохо —  это нормально»: одесситка едва не погибла из-за халатности гинеколога

Observan