Одесские штучки

На Одещині чоловіка покарали за насильство над донькою

В Біляївській ОТГ Одеської області після вживання алкогольних напоїв правопорушник ображав 27-річну доньку. Правоохоронці тричі притягували кривдника до адміністративної відповідальності та він сплачував штраф за своє свавілля. Тепер може дійти до ув’язнення.

Потерпіла живе разом з батьком. Протягом останнього року він, будучи на підпитку, вів себе агресивно, влаштовував сварки вдома та ображав дівчину, навіть кілька разів замахувався. Вона зверталась до дільничного офіцера поліції. Правоохоронець тричі складав адміністративні матеріали відносно дебошира за вчинення домашнього насильства, вгамовував його і попереджав про кримінальну відповідальність. За рішенням суду кожного разу чоловік сплачував штраф за свої протиправні дії.

Тепер 54-чоловікові загрожує покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе будут разыгрывать два кубка «Лиги Смеха»

Observan

Все теризбиркомы Одесской области подсчитали явку избирателей на 16:00

Observan

Вода в одесских бюветах соответствует нормам

Observan