Одесские штучки

На Одещині працюють нові експортні ворота України

Минулого тижня, під час робочої поїздки в Одеську область, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з роботою Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів.

Очільника Уряду супроводжували Міністр інфраструктури Олександр Кубраков і голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Прем’єр-міністр зауважив, що обидва порти — Ізмаїл та Рені — це великі транспортні вузли, в яких тісно переплітається робота морського, річкового, залізничного й автомобільного транспорту.

«Сьогодні це експортні «ворота» України в європейські країни через річку Дунай. Ще до повномасштабної війни ми розробили Стратегію розвитку внутрішнього водного транспорту України до 2031 року. В умовах злочинної російської морської блокади питання розвитку річкових портів стало ще більш актуальним. Адже це допоможе розширити експортні можливості для української продукції, зокрема зерна», — наголосив Денис Шмигаль.

Як повідомили Главі Уряду в Одеській ОВА, вантажообіг через українські порти на річці Дунай за 6 місяців 2022 року зріс у 2,4-5 разів, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области зимуют птицы с эффектным оперением

Observan

Под Одессой появится еще одна объединенная громада

Observan

В ЦИК заявили, что не успевают подготовиться к парламентским выборам

Observan