Одесские штучки

На Одещині розвиватимуть прикордонну дорожню інфраструктуру

Служба автошляхів продовжує розвивати прикордонну інфраструктуру Одещини

Зокрема, йдеться про те, що через блокування морських портів росією весь експорт та імпорт проходить через західні та південні області – це суттєво збільшило трафік вантажного транспорту та навантаження на дороги.

Службою влаштовано три майданчики для зберігання матеріалів проти ожеледиці, що дозволить більш ефективно та якісно виконувати роботи щодо підтримки проїжджої спроможності автомобільних доріг у зимовий період.

Враховуючи нинішні виклики, для збільшення логістичного потенціалу на півдні Бессарабії три майданчики використовуються для тимчасового перебування вантажного транспорту, всі вони можуть вмістити понад чотириста вантажівок.

На сьогоднішній день ці майданчики служитимуть вантажівкам і допоможуть розвантажити дороги, зменшити черги до контрольно-пропускних пунктів області.

У рамках проекту «Відкритий кордон», який передбачає ліквідацію вузьких місць та покращення логістики у напрямку Україна – ЄС, планується: реконструкція інфраструктури пунктів пропуску, запровадження спільного прикордонно-митного контролю з державами-сусідами та будівництво нових пунктів. Також на Одещині опрацьовується питання впровадження електронних черг та онлайн комунікації з водіями, щоб кожен водій міг обрати оптимальний маршрут до пункту пропуску із сусідніми державами.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Українська залізниця до кінця війни припиняє оновлювати парк вантажних вагонів

Observan

Как одесские депутаты Паращенко выбирали (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Observan

Абонементы на проезд в электричках Одесской железной дороги стают популярнее среди пассажиров

Observan