Одесские штучки

На Одещині виявили розкрадання коштів, призначених для надання соціальної допомоги

Одеські аудитори виявили розкрадання майже 5 млн грн, призначених для надання соціальної допомоги

Як повідомили в Одеській обласній прокуратурі, за процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури та Білгород-Дністровської окружної прокуратури повідомлено про підозру 9 учасникам організованої групи за численними фактами розкрадання майже 5 млн грн бюджетних коштів, призначених для надання державної соціальної допомоги населенню, несанкціонованого втручання в роботу інформаційних автоматизованих систем та фальсифікації документів (ч. 5 ст. 191, ч. 3  ст.    28, ч. 1, 3 ст. 362, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 28, ч. 2, 3, 4 ст. 358 КК України).

Кримінальні справи були відкриті за результатами проведення працівниками Південного офісу Держаудитслужби України ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації.

Аудитори задокументували цілу схему, коли умисно вносили зміни до електронної бази даних під час формування виплатних списків, а після їх роздрукування – внесені зміни вилучали з бази даних.

Протягом 2017-2021 років начальник Управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації не лише налагодила протиправну схему привласнення бюджетних коштів, призначених для надання державної соцдопомоги населенню, а й залучила чотирьох своїх підлеглих, співробітника комерційного банку та трьох місцевих мешканців.

За підробленими документами шахраї заволоділи коштами, призначеними для виплат малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям, дітям, які виховуються в багатодітних сім’ях. Вони вносили недостовірні відомості до баз даних про необхідність призначення і отримання виплат соціальної допомоги окремим мешканцям Білгород-Дністровського району, які раніше перебували на обліку Управління як отримувачі соціальних допомог, без їх відома та за відсутності законних на те підстав, а також оформляли банківські рахунки та платіжні картки на нібито споживачів соцдопомог.

Після призначення допомоги та затвердження виплатних відомостей на зазначених осіб, незаконно нараховані гроші ділки знімали в банкоматах.

Правоохоронці задокументували 26 епізодів протиправної діяльності групи. До суду скеровано клопотання щодо обрання усім підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Боевая ничья и послематчевые пенальти: как прошел матч ветеранов «Динамо» и «Черноморца»

Observan

Население Одессы пополнили 174 малыша

Observan

Минобороны отсудил у Черноморского поселкового совета 1,5 гектара прибрежной территории

Observan