Одесские штучки

На Одещині врожай достиг раніше термінів

На Одещині відмічають нетипово раннє достигання соняшника. Через посуху у південних областях соняшник достиг на 2-3 тижні раніше термінів.

Про це йдеться у Аналітичній довідці про агрометеорологічні умови та стан посівів сільськогосподарських культур в Україні, передає сайт «Топор».

Так, у південних областях, де упродовж липня майже не було ефективних дощів, або їх кількість не перевищувала 25-50% норми (в багатьох районах Одеської, Миколаївської, Херсонської області лише 7-15 % норми), агрометеорологічні умови для формування урожаю пізніх культур упродовж третьої декади липня складалися несприятливо, часом набували критичного характеру.

«Засуха обумовлювала пригнічення рослин, передчасне достигання сільськогосподарських культур і відповідно зменшення урожайності. У Миколаївській та Одеській областях на 2-3 тижні раніше відмічена технічна стиглість насіння соняшнику. Несприятливими чинниками для майбутнього урожаю у цьому регіоні було і виникнення суховіїв внаслідок сухості повітря та вітрів», — зазначається у повідомленні.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Туристы потеряли ребенка в Одессе

Observan

На трасі в Одеський області сталося ДТП — знадобилася допомога рятівників

Observan

В Николаевской области психически нездоровый мужчина бросился под поезд

Observan