Одесские штучки

На півдні Одеської області спостерігається незвичайне природне явище


На півдні Одеської області у НПП «Тузлівські лимани» можна спостерігати незвичайне явище природи — величезні скупчення комарів-дзвінців.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє еколог Іван Русєв.

«Це чарівне явище формується над трав’янистими угрупованнями, над величезними мілководдями та вологою частиною НПП «Тузлівські лимани». Як клуби диму, піднімаються вгору скупчення комах, заввишки, що досягають до 50 метрів від землі. Це мільйони та мільйони комарів-дзвінців, чисельність яких у Національному природному парку «Тузлівські лимани» обчислюється мільярдами», — відмічає вчений.

Комарі-дзвінці з’являються ближче до вечора, це одні з наймасовіших комах національного парку.
Політ цих дивовижних комах триває з липня і до середини жовтня.
Вдень, особливо в спеку, комарів немає, вони ховаються під листям, у сирих місцях. З’являються зазвичай увечері, особливо у безвітряну погоду.
Вчений зауважує, що не слід лякатися комарів-дзвінців, — на відміну від своїх побратимів — настирливих кровожерливих комарів, вони не кусаються.

«Харчується комарик лише на стадії личинки – детритом та мікроорганізмами. Дорослі особи комара взагалі не харчуються, їх ротові органи недорозвинені, тому говорити про укуси цих комарів, не доводиться», — відмічає Русєв.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Жители Одесской области наблюдают необычное природное явление

Observan

Как в Одессе ремонтируют улицу Софиевскую (ФОТО)

Observan

Одессит обчистил сейф своего начальника

Observan