Одесские штучки

На території Одеської області відбувається інтенсивна міграція

В Одеській області відбувається неймовірна міграція птахів.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомляє еколог Іван Русєв.

Птахи мігрують через 39-кілометровий піщаний пересип НПП «Тузлівські лимани», що на півдні Одещини,- відлітають у теплі краї.

Цікаво і докладно про один день життя мігруючих птахів розповідає Іван Русєв:

«Майже цілий день дрібні птахи, серед яких домінували ластівки сільські, прямували на Південь. Серед них було також багато білих плисок та інших видів. Стемніло, і там де були зарості очерета величезна кількість ластівок сідає на очерет і водночас частина їх вилітає звідти. Потім зграя за зграєю злітають угору і знову сідають на очерет. Над ними кружляє кілька дрібних соколів. Така вистава тривала майже годину. Птахи поступово заспокоїлися, вітер став слабіше і навкруги опустилася повна темрява. У цьому місці на ночівлю, у нацпарку, цього вечора, сіло понад пару тисяч транзитних сільських ластівок. Серед них були й міські ластівки. Вони будуть використовувати транзитний вокзал нашого нацпарку ще кілька днів, поки зможуть діставати собі їжу і незабаром полетять далі-далеко далеко, за 6 тис км, за екваторіальну Африку, аж до Південно-Африканської республіки. Важкий у них шлях міжконтинентального перельоту і наскільки важливо для них мати на шляху прольоту території природно-заповідного фонду — безпечні та гостинні транзитні вокзали, де можна відпочити та підгодуватися. За цей передостанній день воєнного жовтня, пролетіло майже 10 тис птахів».

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Автоледи устроила ДТП в Одессе

Observan

На «7 кілометрі» новий асортимент товарів

Observan

ЗСУ здійснили удар по Антонівському мосту у Херсоні (ВІДЕО)

Observan