Одесские штучки

Надходить термінова інформація: російські окупанти обстрілюють Запорізьку АЕС в Енергодарі

З багатьох джерел надходить інформація, що російські окупанти обстрілюють Запорізьку АЕС зі ствольної артилерії та РЗСВ всіх типів.

«Як повідомляють мої джерела з Руху опору, почалися прильоти зі ствольної артилерії та РСЗВ по Запорізькій атомній електростанції. Судячи з траекторії, обстріл здійснюється з контрольованої окупантами території», — пише політолог Володимир Цибулько.

Жителі міста повідомляють про вибухи які тривають. Українських співробітників станції не випускають з території, і вони ж повідомляють, що співробітники Росатому терміново евакуюються.

«Місцеве населення в паніці. На території станції росіяни пересуваються у протигазах та костюмах хімзахисту», – пише політичний експерт та учасник бойових дій Кирило Сазонов з посиланням на інформацію від місцевих мешканців.

Дії окупантів свідчать про намагання обґрунтувати підключення АЕС до російської енергетичної мережі, звинувативши в обстрілах Україну. А також, побіжно, виправдати варварські обстріли Нікополя, які тривають вже два тижні.

«Пам’ятаєте, що орки звозили військову техніку і бк під Запорізьку АЕС. Так ось вони хочуть спровокувати техногенну і екологічну катастрофу і підвищують ставки обстрілюючи самі себе», – пише незалежний експерт Роман Давиденко.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Под Одессой произошел масштабный пожар

Observan

Две недели поисков дали результат: девочку-подростка из Одесской области вернули домой

Observan

Одесситам рассказали о последствиях очень теплой зимы

Observan