Одесские штучки

Найкращі джазмени України зберуться в Одесі

У суботу 6 серпня в Одесі на “Книжці”, щоб збирати кошти для наших захисників, зберуться джазові музики.

На три години Олександрівський проспект перетвориться на Новий Орлеан, де безупинно грає джаз, де з балконів посміхаються музики, вулиця кипить людом, що безтурботно радіє життю, ховаючись від спеки в тіні пишнолистяних дерев.

Для вас гратимуть:

— Junket (Киів). Космічно-музичний джаз-лаунж мікс з речетативу, саксофонів, флейти, клавішних та електроних маніпуляцій. Тріо відвідає Одесу напередодні свого великого європейського туру;

— Yakiv Tsvietinsky Quartet (Львів-Одеса). Улюблені мелодії американського джазу, оздоблені запальними соло на трубі у виконанні одного з найкращих трубачів України. Яків Цветинський — випускник престижного Western Michigan University (США), у 2017 році Яків Цветінській був одним з 23 музикантів з усього світу, обраних для участі в Betty Carter’s Jazz Ahead в Центрі мистецтв ім. Джона Ф. Кеннеді у Вашингтоні, лауреат Downbeat Jazz Award, за його плечами концерти з Michael Abene, Jonas Johansen та іншими світовими зірками.

— Perlyny (Одеса) Проект “Перлини українського ретро-джазу”. Музичні скарби від 1930х та сучасні аранжування народних хітів.

Запрошуємо усіх одеситів та гостей міста насолодитись хітами українського та американського джазу. Вхід вільний. А от донати дуже й дуже необхідні. Місце зустрічі — ринок “Книжка” під балконами джаз-клубу Перон №7 (Олександрівський проспект, 16). Початок концерту о 14-00.

Всі зібрані протягом міні-фестивалю гроші будуть спрямовані на невідкладні потреби 14-ї радіотехнічної бригади протиповітряної оборони.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Белгороде-Днестровском 19-летний парень ограбил пенсионера

Observan

Бывший побратим Стерненко: Сережа отрабатывает деньги Кивана Аднана с 2015 года

Observan

В спальном районе Одессы тушили масштабный пожар

Observan