Одесские штучки

Неочевидна війна: в Одесі відкрили фотовиставку та випустили нову поштову марку (ФОТО)

Неочевидна війна – це зліпок нашого часу та подій, які стрімко розвиваються навколо нас. Більшість експозиції було сфотографовано авторами в період березень — квітень 2022 року, частину представлених робіт знято на мобільний телефон. «Війна – це тотальна зміна всього устрою, зв'язків та звичок для всіх і кожного, незалежно від того, як далеко від фронту знаходиться людина.

Ця війна торкнулася майже всіх і всього, навіть у повсякденних дрібницях. Головна мета авторів виставки — розповісти глядачеві історію подій, що розвивається в Україні з початку війни, передати свої відчуття того, що відбувається. Ця експозиція є лише малою частиною основного проєкту. Спочатку експозиція збиралася для демонстрації в країнах Євросоюзу, Азії та Північній Америці.

Оскільки більшість авторів є одеситами, розпочати демонстрацію експозиції вирішено було з Одеси. Відкриття експозиції відбулося під час спецпогашення поштової марки "Добрий вечір ми з України".

Водночас з відкриттям експозиції відбулися два перформанси: — перший, від славнозвісних творців Одеських патріотичних котиків — райтерів LBWS_168; — другий, від відомого українського гурту "ДахаБраха". До речі, саме музиканту цього гурту, Марко Галаневичу, належить відома фраза "Добрий вечір, ми з України". На кожному виступі гурту в Україні та за її межами він вітає слухачів саме цією фразою.

Автори фотовиставки: Анастасія Хлєбнікова (Одеса-Львів); Олександр Гіманов (Одеса); Олександр Зубко (Київ); Юрій Бершадський (Одеса); Олександр Каменських aka Холодний Лука (Одеса); Олександр Воропаєв aka foto still (Одеса).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Пожар на проспекте Небесной сотни: бездомные подожгли мусор возле газозаправочной станции (видео)

Observan

Под Одессой полицейские разыскали угнанный мотоцикл

Observan

Зеленский позвонил Путину из-за смерти военных

Observan