Одесские штучки

Одеситам пояснили, як буде проходити заміна паперових грошей

Банкноти 5, 10, 20 та 100 грн старого зразку будуть поступово замінені НБУ на нові паперові гроші та монети. Цей процес буде проходити поступово з початку нового року.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Йдеться про заміну купюр зразків 2003 – 2007 років, які вже мають велику зношеність – їх поступово планують замінити на нові.

Проте в обіг надійдуть оновлені грошові знаки, а саме обігові монети номіналами 5 та 10 гривень зразка 2018 року та банкноти номіналами 20 та 100 гривень нового покоління.

Відповідні кроки, додають в НБУ, дозволять підвищити якість готівки в обігу, покращити захист грошей та зробить розрахунки зручнішими для громадян.

Перехід на оновлення розпочнеться з 1 січня: з цього моменту банки України не видаватимуть із кас такі банкноти. Ян наслідок, старі банкноти більше не повертатимуться в обіг. Їх передаватимуть до НБУ для подальшої утилізації.

«Проте такі банкноти залишаються дійсними платіжними засобами. Громадяни зможуть продовжувати ними розраховуватися без обмежень, їх не потрібно буде спеціально обмінювати», – зазначає регулятор.

Джерело: УСІ

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе продолжаются работы по ликвидации пожара в здании колледжа экономики и права (фото)

Observan

Мужчина пострадал в ДТП в Одесской области

Observan

Пропавшего подростка разыскали в Одессе

Observan