Одесские штучки

Одесити тримають вдома пуму

Зоозахисна організація опублікувала фото пуми, яку одесити утримують в тісній клітці. Автивісти вже звернулися до поліції.

Про це повідомили на сторінці UAnimals в Facebook, передає УСІ.

Одеська родина утримує в будинку самця пуми на ім’я Шухер у клітці. Сам факт є порушенням вимог ч. 10 ст. 25 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження». До того ж, вигулювання пуми вулицями Одеси може наражати на небезпеку інших тварин та містян.
Як пояснили зоозахисники, стаття забороняє утримувати великих хижих тварин, що становлять загрозу для людини у квартирах, приватних будинках, на присадибних, дачних чи садових ділянках.

«Пума — нічний хижак, який зазвичай веде самітницький спосіб життя та тримається на відстані від людей чи інших представників свого виду. Цей мисливець не розрізняє диких і домашніх тварин, при слушній нагоді полюючи на собак, котів і птахів, а під час атаки цей «милий котик» використовує чинник несподіванки – стрибає на спину жертві та ламає шию. На запитання «чи комфортно Шухеру в одеському будинку?» відповідь однозначна – ні!» – пояснюють зоозахисники.

Організація вже звернулась із заявою до поліції, щоб притягнути власників тварини до відповідальності.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе провели детский парад рождественских трамваев (ФОТО, ВИДЕО)

Observan

Польща пропонує захистити західні регіони України ЗРК Patriot

Observan

​​💰Шумахер поборолся сам с собой за полмиллиарда и победил«Трухановцы» в лице Юрия Шумахера, основного владельца группы…

Observan