Одесские штучки

Одеситка здобула золото чемпіонату світу

Одеситка Вікторія Мотричко здобула золоту медаль чемпіонату світу з міжнародних шашок (шашки-100). Чемпіонат проходив у Ризі (Латвія).

У турнірі по бліцу (блискавична гра) брали участь 26 шашисток. Вікторія стала найсильнішою і здобула вісім перемог в одинадцяти протистояннях за трьох нічиїх.

Вікторія Мотричко набрала 19 очок. Це на два очки більше, ніж у латвійки Олени Чеснокової та на три, ніж у головної конкурентки — польки Наталі Садовської.

Вікторія Мотричко продовжує очолювати світовий рейтинг у бліці.

Золоту медаль чемпіонату світу відома одеситка присвятила рідній Україні, яка продовжує боротися за свою свободу та незалежність.

Вікторія Мотричко неодноразово перемагала на найбільших турнірах. Вона — міжнародний гросмейстер, чемпіонка світу з бразильських шашок 2007 року, чемпіонка Всесвітніх інтелектуальних ігор 2008 року з бразильських шашок; бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року з міжнародних шашок, призер чемпіонатів світу та Європи з шашок, чемпіонка Європи 2014 року з швидких міжнародних шашок та чемпіонка Європи за бліцом 2018 року, багаторазова чемпіонка України з шашок-64 і шашок-100.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области тушили пожар в жилом доме

Observan

Одесситка создает оригинальные вязаные броши

Observan

«Turkish Airlines» начнет летать из Одессы в Стамбул уже завтра

Observan