Одесские штучки

Одеська залізниця показала підсумки перевезень зерна до портів (ВІДЕО)

За словами першого заступника регіональної філії "Одеська Залізниця" "Укрзалізниця" Романа Мякішева, зараз перевезення зернових вантажів зосереджені у напрямку дунайських портів Ізмаїл та Рені на півдні Одеської області. Також він зазначає, що очікуване відкриття портів Одеси, Чорноморська та Южного може збільшити обсяг перевезень і на головних магістралях у приморському напрямку.

Посадовець "Укрзалізниці" відзначив також, що вже зараз до порта Чорноморськ направлено до 650 вагонів із зерном (це приблизно 13 потягів).

За словами представника Адміністрації морських портів України В'ячеслава Вороного, за останній місяць порт Рені обробив 450 вагонів із зерном (приблизно 9 потягів), порт Ізмаїл — 2800 вагонів (54-55 потягів).

Загалом, за перші 6 місяців 2022 року залізницею було перевезено 85 млн. тон вантажів. І це на 82 млн. тон, тобто майже удвічі, менше, ніж було у аналогічному періоді 2021 року. Це означає майже подвійне падіння обсягів вантажоперевезень залізничним транспортом у 2022 році.

На нашому відео — аналіз роботи залізниці в Україні під час війни.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В городе на юге Одесской области утвержден новый состав суда присяжных

Observan

В Одеську область прямує контейнерний караван по Дунаю

Observan

Одесситам показали лицо опасного преступника

Observan