Одесские штучки

Одеські фігуристи здобули нагороди на міжнародних змаганнях

Вихованці спортивної школи «Крижинка» завоювали золоту і срібну медалі на міжнародних змаганнях, які відбулися наприкінці жовтня в Європі.

16-річний Вадим Новіков (тренер – Ірина Кланцат) завоював першу медаль цього сезону – «золото» у змаганнях юніорів на «Tirnavia Ice Cup» в словацькій Трнаві (28-30 жовтня). Одеський фігурист показав в цих програмах кращі результати серед усіх учасників.

14-річна Анастасія Васильченко стала срібною призеркою міжнародного турніру «Crystal Skate», який проходив в Бухаресті з 26 по 30 жовтня. Вона поступилась лише 1,18 бали британці Арабелі Сір-Воткінс

В короткій програмі одеситка посіла друге місце (45,65), в довільній – третє (78,52).

Всього у змаганнях взяли участь спортсменки із 8-ми країн: України, Великої Британії і Румунії, фігуристки із Фінляндії, Італії, Ізраїлю, Франції і Болгарії.

Дві одеські спортсменки увійшли в топ-5 у категорії «Basic Novice» – Злата Корольчук (4-е місце) і Софія Корольчук (5-е), а ще одна вихованка «Крижинки» Єва Шепелєва стала 6-ю в «Intermediate Novice».