Одесские штучки

Одеські музеї отримали грант

Нещодавно був підписаний контракт між ЮНЕСКО та волонтерським проектом "Museum for Change", який направлений для підтримки двох одеських музеїв, Державного обласного архіву та департаменту культури військової адміністрації. Цей документ передбачає виділення на виконання проектів вказаних установ гранту у розмірі 98 тис. доларів США.

"Отримала звістку, що UNESCO підписали контракт із Museum for Change. Понад 3 місяці переговорів, десятки документів, 20 погоджень-переузгоджень, відстрочок, додаткових процедур, $98 тис., які будуть витрачені в Україні", — повідомила керівник Одеського художнього музею Олександра Ковальчук, яка знаходиться у еміграції у США..

За її словами, грант на реалізацію окремих проектів отримають зокрема Одеський художній музей, Одеський музей сучасного мистецтва, Державний архів Одеської області та департамент культури Одеської обласної військової адміністрації.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Представители талантливой молодежи в Одесской области получили по заслугам

Observan

В Одесской области уволена глава РГА

Observan

Из-за нарушителей правил маневрирования произошло тринадцать смертельных ДТП

Observan