Одесские штучки

Одеські прикордонники розкрили схему незаконного вивезення українського зерна російськими та сирійськими суднами

Оперативники Морської охорони Держприкордонслужби з’ясували, як росія організувала вивезення до третіх країн вкраденого в Україні зерна.

Так, оперативно-розшуковим відділом Одеського загону Морської охорони було отримано інформацію щодо використання суден «Матрос Кошка», «Матрос Позинич» та «Михаил Ненашев» під прапором рф, а також «Finikia» під прапором Сирії, для транспортування через закриті порти ТОТ АР Крим викраденого українського збіжжя. У діях російських окупаційних органів та їхніх посіпак були виявлені ознаки злочинів, передбачених ст. 438 КК України —  «Порушення законів та звичаїв війни», а також ст. 332-1 КК України «Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». За інформацією, наданою оперативними співробітниками Держприкордонслужби Херсонська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження.

В рамках досудового розслідування проведено плідну роботу з Херсонською обласною прокуратурою, завдяки чому здобуто докази злочинної діяльності, які в подальшому були передані до прокуратури АР Крим та м. Севастополя. Вивчивши зібрані під час розслідування матеріали український суд заочно наклав арешт на зазначені судна. Тепер притягнення винних до відповідальності – справа часу.

Території України окуповані ворогом ТИМЧАСОВО. У найближчий час наші воїни відвоюють цю землю у ворога. Пам’ятайте про це, загарбники і їхні посіпаки!

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

На одесском рынке «7 километр» большой выбор мужских костюмов

Observan

Одесские чиновники рассказали, когда закончится реставрация знаменитой Воронцовской колоннады

Observan

В Одесской области обнаружили спиртопровод

Observan