Одесские штучки

Одесситам рассылают неправдивые сообщения

Одесситов призывают не реагировать на фейковые сообщения из неизвестных источников со ссылкой на «знайомих із МНС» о том, что питьевая вода непригодна к использованию.

Сообщения приходят по «Вайберу» и в соцсетях.

Текст сообщений: «Нам зателефонували, сказали, що з водою в місті щось трапилося, ні в якому разі її не можна використовувати в їжу або навіть на чай кип’ятити. Хоча б кілька днів. Попередь кого зможеш, думаю, всієї області стосується. Я зараз уточнила у надійному джерелі: все підтвердилося. Перевищення амонію втричі по всьому Сіверському Дінцю, причина невідома, і хлор по верхній межі норми тому! Це мої добрі знайомі із МНС скинули, інфо перевірена».

В «Инфоксводоканале» официально опровергли эту информацию, назвали ее провокационной и дополнили, что река Северский Донец, о которой упоминается в этих сообщениях, вообще не имеет отношения к источнику водоснабжения Одессы. По данному факту администрация предприятия готовит обращение в правоохранительные органы.

«…вказані повідомлення кілька днів тому розсилалися у Харкові. Мета цієї кампанії – дестабілізувати ситуацію у місті та викликати паніку серед населення. На сьогоднішній день водопровідна вода, що постачається споживачам із ВОС «Дністер», відповідає чинним санітарним нормам та вимогам СанПін 2.2.4-171-10 до питної води та безпечна до вживання. Якість води перевіряється цілодобово за більш ніж 55 показниками у модернізованій лабораторії «Інфоксводоканалу» на обладнанні провідних світових виробників. Окрім цього, безпека води підтверджується останніми результатами аналізів Одеського лабораторного центру МОЗ України. Робота «Інфоксводоканалу» з очищення води перевірялася європейськими експертами міжнародної програми TACIS та визнана абсолютно надійною», — говорится в сообщении «Инфоксводоканала».

С декабря 2015 года «Инфоксводоканал» одним из первых в Украине полностью перевел все городские водонасосные станции на новую безопасную технологию обеззараживания воды натрия гипохлоритом вместо жидкого хлора. Для этой цели используется европейское оборудование и качественные реагенты.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Минздрав купил 90 тысяч тестов на COVID-19

Observan

Одесская фигуристка завоевала золотую медаль на турнире в Словакии

Observan

В Киеве спустили на воду первый средний разведывательный корабль для ВМСУ

Observan