Одесские штучки

Одіозного колишнього одесита маркова оголосили у розшук

Слідчі Служби безпеки зібрали додаткову доказову базу і повідомили про підозру у нових злочинах колишньому народному депутату від "Партії регіонів" Ігорю маркову, якого у червні вже було обвинувачено у колабораційній діяльності.

Наразі цей чоловік підозрюється ще й за такими статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України);
▪️ ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками);
▪️ ч. 1, 6 ст. 111-1 (колабораційна діяльність);
▪️ ст. 436 (пропаганда війни);
▪️ ч. 1 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

За даними слідства, у березні 2022 року він перебував на тимчасово окупованій території Київської області разом із військами росії, а також заперечував агресію росії та транслював тези про "визвольників" для прокремлівських ЗМІ. У травні 2022 року фігурант виступив на підтримку тимчасових окупаційних адміністрацій у південних регіонах України. Також Марков погрожував одеситам російською окупацією вже у травні 2022 р, а у липні 2022 року оголосив про створення військової частини, укомплектованої колишніми одеситами, у складі окупаційної російської армії.

Ігор Марков – колишній народний депутат України від партії регіонів у 2012-2013 рр., лідер сепаратистської партії "Батьківщина", колишній власник одеського телеканалу "АТВ", який займався у нашому місті російською пропагандою. За антиукраїнську політичну позицію його ще 2013 року, за Януковича, позбавили мандата і посадили за ґрати. У 2014 році втік з України до Росії, потім у 2014-2021 роках. неодноразово виступав із антиукраїнськими заявами на російському телебаченні, а також приїжджав на непідконтрольні території Донецької та Луганської областей.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Ночью в Одессе обчистили автомобиль

Observan

Одессит убил супругу и пытался покончить с собой

Observan

В спальном районе Одессы протекает крыша школы

Observan