Одесские штучки

Окупанти вкрали зернові термінали у портах Азовського моря та запустили приміські потяги з Маріуполя

Для організації роботи зернових терміналів в порту Бердянськ російськими окупантами було створено так звану ГУК ("Государственная унитарная компания"). Її діяльність безпосередньо контролює колаборант і колишній народний депутат, депутат Запорізької облради від забороненого «Опозиційного блоку» Євген Балицький. Наразі він призначений окупантами «керівником регіональної окупаційної адміністрації».

Для пришвидшення вивезення зерна колаборанти захопили припортовий елеватор підприємства "Нова хортиця" у Бердянську, завантажувальний комплекс підприємства "Аскет Шиппінг" у порту Бердянськ, елеватори підприємств "Кернел", "Оптімус" та інших зернотрейдерів.

За даними Головного управління розвідки, "ГУК" встановила дуже низькі закупівельні ціни на сільгосппродукцію: пшениця фуражна — 6 тис. російських рублів, пшениця продовольча — 9 тис. російських рублів, ячмінь — 7 тис. російських рублів за 1 т (відповідно 2,8, 4,2 та 3,3 тис. грн).

З метою додатково тиску на місцеве населення Євген Балицький заявив, що жителі можуть бути поділені на тих, хто підтримує російську окупаційну владу та залишаться у своїх домівках, та інших, які мають виїхати з території регіону.

Одночасно росіяни запустили роботу залізниці в окупованому Маріуполі. При цьому вони не відновлювали електрифікацію — весь рух здійснюється лише під тепловозною тягою.

З 11 липня окупанти почали рух приміських пасажирських потягів з окупованого Маріуполя до Волновахи. До потяга увійшли два пасажирські вагони. Вартість квитка становить 27 рублів (приблизно 13 грн).

Зауважується, що у дорозі поїзд перебуватиме 2 години 44 хвилини, а ходитиме двічі на день — вранці та ввечері.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситам станет комфортнее пользоваться мобильной связью

Observan

В порту Одеси більше немає морської блокади (ВІДЕО)

Observan

Над чем смеются в Одессе: Гулливер и лилипуты

Observan