Одесские штучки

Окупанти знищили самі себе на залізниці з Криму до Херсону

31 липня на залізничній станції Каланчак окупанти влаштували димову завісу та підірвали власний потяг.

Справа була такою. 31 липня на залізничну станцію Каланчак Херсонської області, що на залізничній лінії між Кримом та окупованим Херсоном, прибув ешелон з військовою технікою та боєприпасами для окупантів.

О 8 годині ранку наступного дня, 1 липня, росіяни розпочали розвантаження ешелону. Вочевидь, з метою маскування процесу розвантаження і захисту від ударів HIMARS, окупанти застосували потужні засоби задимлення. Приблизно об 11:20 в районі проведення робіт пролунав вибух. Точно визначити його природу не вдалось через щільну димову завісу. Втім, одразу після вибуху ешелон без жодного попередження почав рух в напрямку Криму. Особовий склад противника у паніці розбігся.

Імовірно вибух став наслідком необережного поводження з боєприпасами при розвантаженні або пожежі, що виникла як наслідок невмілого використання піротехнічних засобів в ході створення димової завіси.

Також в ніч із 29 на 30 липня українські військові влучили по рашистському залізничному ешелону, який прибув на станцію Брилівка. Ешелон налічував понад 40 вагонів з живою силою, технікою та боєприпасами. Там загинуло понад 80 рашистів.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Государственный архив Одесской области может поменять место прописки

Observan

Одесские волонтеры собирают средства на помощь парню с рассеянным склерозом

Observan

Водолазы обследовали затонувший танкер «Delfi» и разработали рекомендации по его эвакуации с одесского пляжа «Дельфин»

Observan