Одесские штучки

Пенсіонери з Одеської області можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій

В Україні постраждалі від російської агресії та незахищені верстви населення, зокрема й пенсіонери, можуть отримати додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій. Міністерством соціальної політики України для цього була створена соціальна платформа єДопомога.
Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної державної адміністрації.

Заявка на виплату грошової допомоги для пенсіонерів від міжнародних організацій заповнюється і подається на інформаційній платформі єДопомога — https://edopomoga.gov.ua.

Для цього потрібно зайти на платформу єДопомога. Там треба натиснути «Виплати від міжнародних організацій», а потім «Заповнити заявку на допомогу», вказавши реквізити рахунку у форматі IBAN.

Спочатку дані заявника перевіряють представники Мінсоцполітики за допомогою баз даних та реєстрів, але саме рішення щодо надання допомоги відповідної категорії населення та сум виплат ухвалюють міжнародні організації. Гроші прийдуть на рахунок, реквізити якого вказані у заявці. Виплати надходитимуть протягом трьох місяців.

Додаткові виплати до пенсії від міжнародних організацій становлять по 2220 грн на одну особу протягом 3-х місяців.  Загальна сума виплат складає 6660 грн, якщо раніше пенсіонер не отримував грошові допомоги від міжнародних організацій.

Умови надання грошової допомоги від міжнародних організацій: https://aid.edopomoga.gov.ua/terms

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские спасатели помогли медикам с транспортировкой пациента

Observan

Диверсии, правонарушения и несчастные случаи на Одесской железной дороге

Observan

Одесситы могут получить новые интересные профессии

Observan