Одесские штучки

Перше судно вже дійшло з Одеси до Туреччини (ВІДЕО)

Вже надвечір 2 серпня балкер "Razoni", який вранці 1 серпня вийшов з порту Одеси, відкривши таким чином судноплавство воєнного часу, дістався до протоки Босфор у Туреччини. Станом на ранок 3 серпня, за даними сервісу Marinetraffic, судно стоїть на якорі на одному з рейдів біля європейського берега Туреччини біля Босфору. 

Це означає, що "тестовий" рейс для відпрацювання працездатності Стамбульських домовленостей щодо відновлення зернового експорту морем з українських портів.

У відеосюжеті — аналіз морської ситуації станом на вечір 1 серпня та кадри виходу у море балкера "Razoni".

Тим часом у мінагрополітики вже стверджуть, що в портах Одеси, Чорноморська та Південного знаходяться ще 15 готових до виходу у море балкерів. На кожному з них — від 10 до 60 тисяч тон зерна: кукурудзи, пшениці, ячменю. Ще два судна завершують підготовку до вихуо у море. За словами першого заступника міністра аграрної політики та продовольства Тараса Висоцького, після виходу вказаних суден, запустять двостороннє судноплавство.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе задержали разыскиваемого преступника

Observan

В Одесской области резвилась стая дельфинов

Observan

Ночью в Одесской области тушили масштабный пожар

Observan