Одесские штучки

Показали фото зруйнованої залізниці в Маріуполі

На кадрах ми можемо побачити вщент зруйновану та обгорілу будівлю залізничного вокзалу у Маріуполі. Контактна мережа над коліями зруйнована.

Але самі колії у межах станції майже не мають пошкоджень. Хоча інформації про реальний стан залізниці навіть за сотню метрів від вокзалу вже немає.

Біля перонів стоять декілька десятків згорілих дотла пасажирських вагонів, які раніше були задіяні у перевезеннях у всі куточки України. 

З Маріуполя ходили потяги до Києва, Одеси, Львова та інших великих та малих міст. А зараз станції Маріуполь навіть немає у розкладі. Останні потяги відправилися ще 24-25 лютого.

Також на станції стоїть обгорілий "кістяк" шестивагонної електрички, яку було нещодавно модернізовано для обслуговування приміських перевезень від Маріуполя до Сартани та Волновахи.

Поруч — відразу чотири електровози ВЛ-8, один з яких отримав фатальні пошкодження від прямого влучення снаряду чи ракети.

У напівзруйнованих боксах локомотивного депо стоять несправні та пошкоджені маневрові тепловози.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Розстрочення податкового боргу на підставі судового рішення. Як бути зі штрафами та пенею?

Observan

Під Одесою прикордонники помітили російський корабель-шпигун

Observan

В Одесской области отец заставлял сына воровать

Observan