Одесские штучки

Поромну переправу через Дніпро біля Антонівського мосту під Херсоном видно з космосу (ВІДЕО)

З космосу на супутникових знімках дуже чітко видно, як працює поромна переправа через Дніпро, яку російські окупанти навели поблизу Антонівського залізничного мосту. Станом на 29 липня по залізничному мосту ще продовжується рух потягів, також видно, як з певною періодичністю Дніпро перетинають пороми з автомобільною технікою.

@odessa_transport Понтонна переправа окупантів у Херсоні ♬ 

Перших ударів по Антонівському автомобільному мосту ЗСУ завдали 19-20 липня. Після цього 21 липня окупанти закрили міст для руху звичайного цивільного автотранспорту.

Згодом, починаючи 25-26 липня у оперативному командуванні "Південь" ЗСУ заявляли про те, що встановлено "вогневий контроль" над всіма переправами через Дніпро у Херсонській та Запорізькій областях. Це означає, що армія України може завдавати ударів по мостам у будь-який час за будь-яких умов — щоб унеможливити рух окупантів. І це доводилося повторними ударами як по автомобільному, так і по залізничному мостам.

На відео — перші пошкодження Антоновського мосту.

 

На відео — аналіз логістичного та військового значення мостів та переправ у нижній течії Дніпра.

 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситам рассказали, как уберечься от жары

Observan

У берегов Мавритании загорелся украинский океанский траулер

Observan

Селфи с «Делфи»: к танкеру на пляже «Дельфин» продолжают приходить толпы желающих сделать фото

Observan