Одесские штучки

Придунайські озера Одеської області будуть наповнювати водою

Одеська обласна військова адміністрація прийняла рішення про виділення коштів з екологічного фонду на примусове поповнення озер Котлабух і Китай водою з Дунаю. Про це повідомили в Одеській військовій адміністрації.

“Це дозволить покращити екологічну ситуацію в регіоні та вирішить проблему пересихання прилеглих річок і озер”, — зазначили в ОВА.

Донедавна наповнення цих озер проводилося природним шляхом через шлюзовані канали Громадський та Желявський. Однак через їх замулювання річкова вода з Дунаю перестала потрапляти в систему Старонекрасівських плавнів. Для того, щоб не дати Котлабуху загинути остаточно, вдалися до примусового закачування води в озеро як вимушений захід. Це робиться за допомогою насосних станцій Суворівської зрошувальної системи. 

2020 року за допомогою цієї насосної станції вже декілька разів воду з Дунаю закачували в озера. Детальніше про проблеми забезпечення водою придунайських озер — у нашій статті (російською мовою 2020 р.).

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские полицейские усмирили группу хулиганов

Observan

Одесская область заняла второе место по количеству зафиксированных изнасилований

Observan

Житель Одесской области напал с ножом на односельчанку

Observan