Одесские штучки

Привітання голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Гриневецького з новорічно-різдвяними святами

Шановні земляки! Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас із новорічними та різдвяними святами, сповненими найтепліших почуттів і побажань, світла та надії.

Відходить в історію 2020-ий рік – рік важких випробувань, рік змін.

Але, незважаючи на усі негаразди, ми з надією та сподіваннями дивимося на рік прийдешній, адже вірити в краще притаманно кожному з нас, тим більше, сильним, мудрим та оптимістичним людям Одещини!

Попереду – багато роботи. Сьогодні в країні триває адміністративно-територіальна реформа, відбувається становлення інститутів народовладдя, утвердження верховенства демократії задля того, щоб створити повноцінне життєве середовище для наших громадян, надавати їм високоякісні та доступні послуги,  посилити відповідальність влади перед людиною.

Ми готові до реалізації амбітних, дієвих проєктів, широкомасштабної роботи і конструктивної співпраці, до якої будуть долучені всі органи державної влади та місцевого самоврядування, широкі кола громадськості, кожний з вас.

Впевнений: у нас вистачить сил та рішучості для здійснення всіх задумів і планів, адже Одещина завжди має бути попереду. Тільки завдяки нашим спільним зусиллям Одеська область буде спроможна підтвердити почесний і дуже відповідальний статус справжньою перлини України.

Ми не маємо права зупинятися, ми повинні рухатися вперед!

Передусім, хочу подякувати кожному з вас, кожній родині нашої незрівняної Одещини за наполегливу працю, патріотизм, силу волі та добрі справи.

Дорогі друзі! Бажаю вам міцного здоров’я, адже цей рік переконливо і жорстко довів: здоров’я  та безпека – понад усе!

Добробуту вам і злагоди, родинного благополуччя,  та миру, і головне, — увійти в Новий рік без симптомів. Бережіть себе і будьте здорові!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Голова Одеської обласної державної адміністрації

Сергій Гриневецький

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Кто из депутатов одесского горсовета прогулял больше всего

Observan

Протестующие принесли под стены Верховной Рады свинью в гробу

Observan

Московская церковь устроила акцию в Одессе и области

Observan