Одесские штучки

Ремонт Кримського моста затягнеться майже на рік

Уряд росії оприлюднив текст документу, згідно з яким роботи з ремонту на пошкодженому вибухом 8 жовтня Керченському мосту повинні біти завершені не пізніше, як до 1 липня 2023 року. Тобто, вони займуть не менше 8 місяців.

Ремонтом займеться компанія "Ніжнєангарсктрансстрой". Вона також отримала можливість залучати субпідрядників.

На відео: початок ремонту Кримського мосту.

В результаті вибухів на автомобільній частині мосту пошкоджені або обвалилися зовсім навіть не два, а три прольоти, плюс ще один між ними явно непридатний до використання. А на знімках, зроблених безпосередньо на мосту, можна побачити, як вціліла автомобільна частина прольотів поруч з обваленими — також деформовані. І це означає, що навіть ті прольоти, що не обвалилися — непридатні до використання.

На залізничній частині мосту діє лише одна колія з двох. На другій пожежі цистерн з паливом та вибуху зовсім деформувалися залізничні колії. Так, самі колії можна відновити досить оперативно. Але наскільки пошкоджена залізнична частина мосту — ми поки що не знаємо, та зможемо згодом зробити висновки на основі аналізу руху потягів.

Нагадаємо, Кримський міст вибухнув вранці 8 жовтня в момент, коли по ньому проходив у напрямку Криму залізничний потяг з цистернами з паливом. Вибухнула, скоріш за все, "начинена" вибухівкою вантажівка. ВІд вибуху зруйновані повністю три прольоти автомобільної частини мосту — полоса у бік Криму.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесситов будут штрафовать за игнорирование требований по уничтожению опасного сорняка

Observan

В Одесі пройшли масштабні навчання

Observan

Поклонник похитил жительницу Одесской области

Observan