Одесские штучки

Росіяни завдали жахливого ракетного удару по станції Чаплине: 25 загиблих

Внаслідок двох російських ракетних ударів 24 серпня по залізничній станції Чаплине (Дніпропетровська область) загинуло 25 людей. Ще 31 — поранені. Перший удар було завдано по житловим будинкам у селищі, другий — по залізничній станції. на якій в цей час стояв пасажирський потяг.

Про це у вечірньому зверненні розповів президент України Володимир Зеленський. "Чаплине — наш біль сьогодні. Станом на цю хвилину — 22 загиблих, з них п'ятеро згоріли в машині, загинув підліток, йому було 11 років, російська ракета зруйнувала його будинок", — сказав Зеленський. 

Також 24 серпня президент України повідомив членам Ради Безпеки ООН, що внаслідок російського ракетного удару по залізничній станції Чаплине в Дніпропетровській області загорілося чотири пасажирських вагони, загинуло щонайменше 15 осіб і близько 50 зазнали поранень.

Згодом, вже вранці 25 серпня після завершення пошуково-рятувальних робіт стало відомо про 25 загиблих.

Раніше 24 серпня президент України повідомив членам Ради Безпеки ООН, що внаслідок російського ракетного удару по залізничній станції Чаплине в Дніпропетровській області загорілося чотири пасажирських вагони, загинуло щонайменше 15 осіб і близько 50 зазнали поранень.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одессе будут судить двух убийц азербайджанца возле кинотеатра «Вымпел»

Observan

На знаменитом одесском пляже моржи открыли купальный сезон

Observan

В Одессе «заминировали» три объекта

Observan