Одесские штучки

Ще один канал переправлення чоловіків через кордон забаловано на Одещині

На Одещині СБУ заблокувала черговий канал незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України

Організували незаконну схему мешканці прикордонних населених пунктів Одеської області. Зловмисники доставляли «клієнтів» до пунктів пропуску на держкордоні України з Молдовою в спеціально створеному сховищі власного мікроавтобусу. В подальшому, за попередньою домовленістю із військовослужбовцями Держприкордонслужби, вони забезпечували «ухилистам» безперешкодний перетин кордону без ретельної перевірки транспортного засобу. Вартість «послуг» — 6,8 тис.$ з особи.

Співробітники СБУ затримали організатора трафіку та його спільницю при спроби незаконного переправлення через держкордон трох втікачів.

Наразі фігурантам кримінального провадження готуються повідомлення про підозри за ч. 3 ст. 332 КК України.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин злочинної діяльності, а також військовослужбовці Держприкордонслужби, які сприяли нелегальному переправленню військовозобов’язаних.

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Полицейские разыскали пропавшего одессита

Observan

В Одессе пройдет масштабный флешмоб

Observan

Одесская мэрия взялась за котиков

Observan