Одесские штучки

Сили росії у Чорному морі знову скоротилися

Станом на ранок 11 липня у Чорному морі було лише два російських військових кораблі з загальним можливим залпом у 16 крилатих ракет "Калібр". Скоріш за все, назад до Севастополя відійшов підводний човен.

Також у морі знаходяться два великих десантних кораблі, які імітують загрозу висадки десанта та здійснюють дальню морську блокаду узбережжя Одеської області.

Відзначено, що у морі знаходяться два російські ракетні фрегати проекту 11356, причому вони помічені біля південного берегу Криму між Севастополем та Форосом. Тобто, це означає, що росіяни відводять своє оперативне з'єднання якнайдалі від радіусу дії українських протикорабельних ракет "Нептун" і "Гарпун". які з узбережжя Одеської області можуть вражати російські кораблі на відстань до 280 кілометрів.

На відео — основна інформація про ракети "Нептун" і "Гарпун", на фото — російський фрегат "Адмирал Эссен" виходить у море 6 липня 2022 р. з Севастополя.

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

В Одесской области очередной таможенник попался на взятке

Observan

В Одесской области за сутки сгорели 4 авто

Observan

Одесские спасатели тушили пожар в жилом доме

Observan