Одесские штучки

Ситуація у Херсоні залишається напруженою (ВІДЕО)

Армія України готується звільнити Херсон. За словами міністра оборони України Олексія Резнікова, ЗСУ зараз контролюють усі мости через Дніпро у Херсоні, а росіяни не зможуть залишити місто у разі вуличних боїв. 

"Не зовсім вірю в те, що росіяни матимуть можливість вести вуличні бої. Ми контролюємо всі мости на річці Дніпро, використовуючи HIMARS та іншу артилерію. І для них ризиковано залишатись у Херсоні, бо вони потім не зможуть втекти, як це зробили в Ізюмі", — розповів Резніков в інтерв'ю Fox News.

Що відбувається зараз у окупованому Херсоні — у нашому відео.

Тим часом окупанти дійсно готуються до вуличних боїв у Херсоні, в тому числі закладують мішками з піском всі вікна на перших поверхах у будинках на околицях міста.

Одночасно стало відомо, що росіяни вивезли з Херсону ще й пам'ятник Потьомкіну. Відео з порожнім постаментом пам'ятника одному із засновників міста Григорію Потьомкіну публікують російські пропагандисти.

Раніше міністр культури України Олександр Ткаченко прокоментував вивезення пам'яток діячам доби Російської імперії з Херсона: "Дякую, звісно, за підтримку нашого процесу боротьби з наслідками русифікації, але ці питання законним чином мають вирішувати місцеві органи української влади".

При цьому продовжується видимий відступ російських військових частин з Херсону, що підтверджує оперативне командування "Південь" Міноборони, яке безпосередньо керує Силами Оборони у Херсонській області. Одночасно керівник головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов впевнений, що видиме нами переміщення військ з Херсону — це лише операція для прикиття передислокації додаткових частин до Херсон з метою ефективної оборони від ЗСУ. 

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Под Одессой подорожает проезд в маршрутках

Observan

В Одессе маршрутка поцарапала припаркованную иномарку и скрылась

Observan

Водитель BlaBlaCar завез в лес и изнасиловал пассажирку, ехавшую из Одессы в Черкассы

Observan