Одесские штучки

Спортсмен з Одеської області здобув перемогу у Туреччині

Спортсмен з Білгород-Днестровского Одеської області Максим Молодан здобув перемогу у вазі до 71 кг серед студентів у Туреччині.

У турецькому місті Самсун пройшли фінальні бої з єдиноборств серед студентів. У ваговій категорії до 71 кг перемогу здобув вихованець тренера Юрія Юрескула Максим Молодан. Хлопець народився у селі Андріївка, Білгород-Дністровського району.

У цій вазі змагалися 17 боксерів із 14 країн: Канади, Ірландії, Мексики, Туреччини, Угорщини, України, Киргизстану, Франції, Молдови, Японії, Туркменістану, Німеччини, Південної Африки, Кореї.

Рік тому Максим Молодан вже міг отримати важливий титул: у фіналі в категорії до 69 кг він зустрівся з росиянином і переміг. Але судді переглянули бій і присудили перемогу спортсмену з рф Івану Ступову. Спонсором змагань тоді був «Газпром». Таке рішення у 2021 обурило українську Федерацію боксу і Молодану подарували авто.

Джерело

Источник: Волнорез

Подписывайтесь на наш канал в Телеграм. Моментом узнавайте новости Одессы! Также подписывайтесь на нашу страницу в Facebook!

И еще туда же!

Одесские школьники приняли участие в интересном проекте

Observan

​​🌳Глава «Горзелентреста» мутит что-то недоброе в сквере у кинотеатра «Вымпел»Глава «Горзелентреста» Юнис #Байрамов про…

Observan

Как продлить срок службы наушников EarPods?

Observan