Одесские штучки

Спортсменка з Одещини завоювала срібло чемпіонату світу

Wrestling u17 World Championships

Спортсменка южненського ФСК «Хімік» Марія Зенкіна стала срібною призеркою чемпіонату світу (U-17) зі спортивної боротьби, який відбувся в Римі.

В категорії «до 73кг» на шляху до фіналу підопічна Володимира Веремійчука взяла верх над хорваткою Міллою Анделіч (4:0), над німкенею Лоттою Енгліч (5:2) і японкою Макото Комадою (4:0), але у фіналі поступилася індійській борчині Пріє Пріє.

Жіноча збірна України — третя в командному заліку на чемпіонаті світу (U17). Загалом дівчата здобули 5 медалей (1 золоту, 1 срібло, 3 бронзи).